O nás

Spoločnosť Fensia poskytuje revolučnú ochranu povrchov prostredníctvom aplikácie nano technológie od nášho partnera Nasiol. Naši experti nezakladajú len neviditeľnú vrstvu spokojnosti, ale tvoria ochranný štít, ktorý zabraňuje opotrebovaniu a zničeniu rôznych povrchov.
Vďaka našej vášni pre inovácie a profesionálnemu prístupu prinášame nielen maximálnu ochranu, ale i zjednodušujeme váš každodenný život.

Naša filozofia

Veríme, že kvalitný život začína s kvalitným prostredím. Sme presvedčení, že každý povrch môže byť chránený a udržiavaný s minimálnym úsilím.

Aplikácia nano technológie, nie je len ochranou povrchu, ale aj investíciou do pohody a udržateľnosti. 

Dlhoročné skúsenosti

Od roku 2017 sa venujeme profesionálnemu detailingu v našej spoločnosti Autospectrum v srdci Trnavy. V našom portfóliu služieb nájdete taktiež ochranu karosérií pomocou keramickej ochrany Nasiol, takže s prácou s nanotechnológiou máme bohaté skúsenosti. Za našou prácou stoja nielen naše skúsenosti ale aj množstvo spokojných zákazníkov.

Prečo Fensia

Široké spektrum využitia

Od domácnosti až po priemysel, od interiéru až po exteriér - ochrana povrchov s Fensiou nepozná hranice.

Inovácia v každom kroku

Sledujeme najnovšie trendy v nanotechnológiách a neustále sa snažíme posunúť hranice toho, čo je možné.

Spolupráca so špičkovými partnermi

Náš partner Nasiol prináša dlhoročné skúsenosti v oblasti nanotechnológií, čo nám umožňuje zabezpečiť aplikáciu produktov najvyššej kvality.

Zameranie na zákazníka

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Naše služby nielen splnia, ale prekonajú vaše očakávania.